Інтер'єр, побут

Інтер'єр, побут

Вишуканий та чарівний: декор з підсвічуванням для новорічної атмосфери

23 жовтня 2023, 14:49

Святкове освітлення на Новий рік та Різдво – це справжня магія, яка надихає населення і додає святкового настрою. І світлодіодні прикраси є незамінним елементом цієї магії. Якщо ви шукаєте декор з підсвічуванням для створення чарівної атмосфери, то світлодіодні прикраси – це саме те, що вам потрібно. Вони мають безліч варіантів дизайну та кольорових схем, що дозволяє підкреслити ваш стиль та створити особливу ауру у приміщенні або на вулиці.

Інтер'єр, побут

Ремонт у кухні: важливі речі, які потрібно зробити до початку оздоблювальних робіт

20 вересня 2023, 23:04

Перш ніж розпочати безпосередньо ремонтні роботи в кухні, важливо врахувати кілька серйозних моментів. Вони допоможуть правильно розрахувати свій бюджет і сили, уникнути зайвих фінансових витрат. Необхідно продумати відразу декілька важливих пунктів: розміщення точок електрики, водопостачання, газу;

Інтер'єр, побут

Дизайн інтер'єру будинку

17 листопада 2022, 15:12

Спроектувати інтер’єр та обставити власний будинок – зазвичай надскладне завдання для більшості пересічних людей. Відсутність досвіду та ідей для правильного дизайну інтер’єру – одна з основних причин, через яку варто звернутися за допомогою професіоналів.

Інтер'єр, побут

Оновлюємо старі меблі: 5 порад по підбору меблевих тканин для оббивки

19 вересня 2022, 23:09

Відомо, що у сучасному різноманітті тканин дуже важко обрати оббивку для меблів, тому ми підготували для вас 5 актуальних порад, як це зробити швидко й правильно. Як зазначають фахівці Soloha.ua, вибір оббивного матеріалу для меблів є дуже важливим процесом, якому слід приділити достатньо уваги. Читайте далі, щоб побачити на що першочергово потрібно звернути увагу.