Чи можливо продовжити життя екрану смартфона, що тріснув, встановивши захисне скло?

26 січня 2023, 22:50

Тільки тандем із двох захисних елементів, як чохол та скло, дає нам майже 100% впевненість у тому, що наш смартфон переживе будь-яку непередбачену ситуацію. Однак, користувачі часто нехтують заходами безпеки і в кращому випадку використовують хоча б один аксесуар. Результатом такої недбалості може стати пошкодження дисплейного модуля після падіння або удару.

Коли екран пошкоджений, то найкращим рішенням буде його заміна, а вибрати відповідні комплектуючі рекомендуємо тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/

Однак проблема може полягати в тому, що на даний момент немає коштів та часу на ремонт, а телефоном потрібно скористатися далі. Тоді ми маємо кілька альтернативних варіантів вирішення проблеми.

Як за недорого відновити смартфон?

Найдешевший та найбільш перевірений спосіб –  це знайти у продажу несправний смартфон тієї ж моделі, що і наш пристрій, але з цілим екраном. Іноді користувачі продають свої телефони з пошкодженою материнською платою, відсутнім акумулятором тощо. Це може бути будь-який інший дефект, який не стосується модуля дисплея. Замінити екран можна як самостійно, так і здати телефон у сервіс. У першому випадку відновлення буде вкрай економним, тому що не доведеться платити за послуги СЦ.

Якщо пошкодження екрана несуттєві, ви можете продовжувати користуватися телефоном доти, поки тачскрин зберігає свою працездатність. Через модульну конструкцію дисплеї “живуть” вкрай довго, навіть за наявності кількох великих тріщин. Щоб перестрахуватись, рекомендуємо встановити на екран додаткове захисне скло. Це дозволить уникнути збільшення масштабів пошкодження та убезпечити матрицю смартфона від попадання вологи. Також, завдяки такому апгрейду, тріщина не буде небезпечною для ваших пальців. Це справді гарне рішення, яким встигли скористатися багато користувачів смартфонів.

Якщо хочеться мінімізувати витрати, можна замість скла використовувати полікарбонатну плівку. Вона не така ефективна, як загартоване скло, але свою функцію теж виконає. Ви не поранитеся під час експлуатації пошкодженого елемента і екран не розшарується.

Що обрати?

Незважаючи на загальне визнання, вищезазначені способи є або тимчасовими або дуже ризиковими. Тому в будь-якому випадку встановлення нових комплектуючих завжди буде надійнішим, але дорожчим рішенням. Який варіант обрати? Вирішувати лише вам.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі