5 книг, які варто прочитати

07 листопада 2022, 00:09
5 книг, які варто прочитати

Українці все частіше цікавляться, які книги почитати

Сучасні книги користуються величезною популярністю, оскільки у суспільстві, на щастя, знову стає модно читати. Також варто відзначити, що, за даними статистики світових видавництв, попит на читання книг у світі додатково зріс на 30% з моменту пандемії. Саме тому щороку випускаються величезні тиражі самої різної літератури.

Ми сьогодні розглянемо 5 книг, які варто прочитати. Так що сідайте зручніше, візьміть собі щось смачненьке, а ми починаємо! А, щоб читання було ще більш комфортним, рекомендуємо спробувати додаток для читання uBooks, яку розробила команда NIXSolutions. uBooks – це додаток на iPhone, який дає можливість не лише зручно «гортати сторінки» та читати книги, а лей налаштовувати під себе тап-зони, відступи, перенесення слів. Крім цього, uBooks від uBooks вбудований перекладач, а також зручну книжкову «полицю», розбиту на категорії. Ще більше про додаток від NIX, можна дізнатися на їх офіційному сайті.

5 книг, які варто прочитати

5 книг, які варто прочитати

«Вибір. Про свободу та внутрішню силу людини» (Едіт Єва Егер та Есме Швалль-Вейганд)

Ця історія починається 1944 року, коли балерину Едіт Егер відправляють до Аушвіца. Щоб вижити у нелюдських умовах, їй доводиться навіть танцювати перед самим Менгелем. Проте минає 35 років після завершення війни, і Едіт, яка стала психологом, знову повертається до Аушвіца.

«Щорічний бенкет Братства Гробарів» (Матіас Енар)

Перед нами студент-етнолог, який відчайдушно шукає тему дипломної роботи. Тому він вирішує залишити вогні великого міста і знаходить себе у французькій глибинці.

Тут, як спочатку йому здається, він знайшов золоту жилу – місцевий мер член стародавнього співтовариства, яке зветься «Братство Гробарів». Проста б людина просто втекла б після цієї новини, проте етнографи зроблені зовсім з іншого тіста.

«Людина, яка померла двічі» (Річард Осман)

Отримавши листа від свого давнього знайомого, Елізабет виявляється втягнута в заплутану історію. Судячи з розповіді героя, він припустився великої помилки, і тепер його життю загрожує небезпека.

«Перехрестя» (Джонатан Франзен)

Досліджуючи історію двох поколінь, що живуть у XX столітті, автор створює світ, у якому батьки та діти змушені знаходити контакт один з одним.

«Will. Чому може навчити нас простий хлопець, який став найоплачуванішим актором Голлівуду» (Марк Менсон та Вілл Сміт)

Це дивовижна, непроста і місцями гумористична історія про перетворення Вілла Сміта з хлопчика, який живе у Філадельфії, на одну з найбільших кінозірок в історії Голлівуду.

Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Схожі статті

Всі статті

Популярні статті

Всі статті

Коментарі