Корисні статті

Розваги, ігри

Реєстрація в казино на гривні і управління ігровим рахунком

25 листопада 2022, 19:35

Геймери клубу Vulkan отримують цілодобовий доступ до великого асортименту ігрових апаратів та різноманітних акційних пропозицій. У будь-які слоти можна грати на реальні гроші і переводити в готівку отримані виграші. Для зручної гри на гаджетах передбачено мобільна версія. Запуск автоматів у додатку відбувається швидко та безпечно.

Будівництво

Рамні риштування

17 листопада 2022, 16:02

У будівельній галузі найбільш широке застосування знаходять риштування. При цьому риштування різних типів мають свої конструктивні особливості та технічні характеристики, а все це накладає обмеження на їхню сферу використання. Щоб зробити правильний вибір будівельних риштувань для конкретного об’єкта

Інтер'єр, побут

Дизайн інтер'єру будинку

17 листопада 2022, 15:12

Спроектувати інтер’єр та обставити власний будинок – зазвичай надскладне завдання для більшості пересічних людей. Відсутність досвіду та ідей для правильного дизайну інтер’єру – одна з основних причин, через яку варто звернутися за допомогою професіоналів.

Культура, мистецтво

5 книг, які варто прочитати

07 листопада 2022, 00:09

Сучасні книги користуються величезною популярністю, оскільки у суспільстві, на щастя, знову стає модно читати. Також варто відзначити, що, за даними статистики світових видавництв, попит на читання книг у світі додатково зріс на 30% з моменту пандемії. Саме тому щороку випускаються величезні тиражі самої різної літератури.

Транспорт

Що краще: гіроборд чи електросамокат

27 вересня 2022, 15:03

В якості альтернативи міському транспорту сьогодні використовують електричний. Тому серед його любителів триває незмінний батл: що краще, гіроборд чи електросамокат? Нижче розберемо особливості кожного з них, щоб зрозуміти, який вид транспорту краще придбати.

Техніка

Ремонт пральних машин Індезіт

23 вересня 2022, 22:40

Розповідаючи про пральні машини Indesit, варто відразу ж відзначити досить низьку вартість побутової техніки цього виробника. За невеликі гроші покупець отримує функціональну пральну машинку, з низькими рівнями шуму та енергоспоживання. Погодьтеся, досить цікава пропозиція за відомий європейський бренд. Однак при розгляді продукції цієї італійської компанії слід розрізняти пральні машинки 1990-х – початку 2000-х років випуску

Інтер'єр, побут

Оновлюємо старі меблі: 5 порад по підбору меблевих тканин для оббивки

19 вересня 2022, 23:09

Відомо, що у сучасному різноманітті тканин дуже важко обрати оббивку для меблів, тому ми підготували для вас 5 актуальних порад, як це зробити швидко й правильно. Як зазначають фахівці Soloha.ua, вибір оббивного матеріалу для меблів є дуже важливим процесом, якому слід приділити достатньо уваги. Читайте далі, щоб побачити на що першочергово потрібно звернути увагу.

Техніка

Який ноутбук краще купити для навчання та дома

31 серпня 2022, 23:27

Перед тим, як вибрати ноутбук для навчання чи для дому, важливо визначитися, для чого він вам потрібен. Наприклад, якщо ви шукаєте лептоп для фільмів та соцмереж, вам підійде будь-яка недорога модель. А ось геймерам потрібно буде прискіпливо розглядати ноути, щоб підібрати максимально продуктивну модель і вкластися у бюджет.

Будівництво

Використання бетону

31 серпня 2022, 17:00

Бетон – це суміш таких матеріалів як цемент, щебінь, пісок та вода. Змішавши ці компоненти можна отримати надійний та довговічний матеріал, який застосовується у будівництві практично скрізь. Неможливо у наші дні уявити собі споруду без використання бетону чи виробів із нього. Навіть дерев’яні будинки стоять на бетонному фундаменті.

Інтернет, маркетинг

SEO 2022: особливості та тренди

13 серпня 2022, 23:27

Уподобання покупців постійно змінюються і, за цих обставин, головним завданням інтернет маркетингу є відстеження тенденцій та відбір тих, що найближчим часом будуть важливими для просування товару чи послуги. Основні тренди SEO 2022 допоможуть компаніям сформувати концепцію просування таким чином, щоб знайти свою аудиторію та запропонувати їй товар чи послугу за збалансованою вартістю.