Корисні статті

Послуги

Митне оформлення імпорту

сьогодні, 16:38

Митне оформлення імпорту в Україні – це важливий процес, який регулюється законодавством та вимагає дотримання певних процедур та надання необхідних документів. Воно здійснюється з метою контролю за ввезенням товарів на територію країни та забезпечення дотримання митних правил. Основним документом, необхідним митного оформлення, є митна декларація. У ній міститься інформація про товари, їх вартість, країну походження, […]

Суспільство

Історія Полтавщини від MyPoltava.info

12 березня 2024, 19:44

Полтавщина, з її багатою історією та важливими подіями, завжди привертала увагу як істориків, так і природознавців. Ще в давні часи ця земля пережила багато етапів розвитку, які відобразилися в її сучасному «обличчі». Саме тому пропонуємо розглянути її більш детально.

Бізнес, фінанси

Завод Інтерпайп Сталь у Дніпрі

01 березня 2024, 00:18

На фоні традиційної історії металургії в Україні виділяється яскрава «перлина» – завод Інтерпайп. Як повідомляє сайт, Інтерпайп у Дніпрі став справжнім символом нового етапу у виробництві сталі, адже заслужено привертає увагу не лише своєю виробничою потужністю, а й інноваційними підходами до виробництва, відповідальним ставленням до довкілля.

Кулінарія

Усе, що потрібно знати про роли

18 січня 2024, 01:26

Японська кухня завжди привертала увагу своєю унікальністю та особливим підходом до приготування страв. Однією з найпопулярніших та найцікавіших страв є роли, які зараз стали вже справжнім гастрономічним «бестселером» у всьому світі. Що таке роли, чим вони особливі, і як вражають своєю неповторністю. Про все це розповімо в сьогоднішній статті.

Техніка

Чи потрібна теплоізоляція для теплої підлоги?

15 січня 2024, 14:22

Теплоізоляція стає ключовим елементом при облаштуванні теплої підлоги. Основне завдання – запобігти непотрібній втраті тепла, що дозволяє економити на електроенергії. Однак, чи завжди вона є необхідною? Давайте розглянемо це питання ближче.

Бізнес, фінанси

Як почати заробляти на криптовалюті: популярні біржі

08 січня 2024, 16:02

Правильно підібрана крипто-платформа впливає не тільки на розмір заробітку, а й на зручність вашої роботи, а також можливість простого виведення коштів. Криптобіржі, які недавно з’явилися на ринку, можуть залучати нових користувачів різними бонусами за реєстрацію. Однак ви повинні переконатися, що такий майданчик дійсно заслуговує на довіру. Більш безпечне рішення – працювати на перевірених біржах, які давно представлені на ринку та лідирують за обсягами торгів та ліквідності.

Побутова техніка

Зручні можливості сучасної праски

29 листопада 2023, 11:16

Вважається, що прасувати одяг — це не лише естетично, а й корисно. Під впливом високих температур відбувається природна дезінфекція тканин, до того ж випрасувана білизна набагато приємніша, м’якша й комфортніша для шкіри. У статті розповімо, на що здатні сучасні праски, якщо ви зібралися придбати новий побутовий прилад.

Суспільство

У яких містах США проживають найбільші громади українців? Огляд Єгора Левченка

24 листопада 2023, 14:40

Вже близько півтора століття українці переїжджають до США. Перша хвиля іммігрантів зі східноєвропейської країни прийшла наприкінці 1800-х років; В основному з економічних причин, таких як бажання отримати кращу роботу та можливості. Сьогодні українські громади в містах продовжують розширюватися, багато в чому через повномасштабну війну, яку Росія розв’язала в Україні. Єгор Левченко, який створив платформу TransAtlantic Connection, допомагає новоприбулим з України адаптуватися до  нового життя.

Будівництво

Особливості модульних будинків

15 листопада 2023, 18:36

Сучасне будівництво зазнає революції завдяки інноваційним технологіям, і модульні будинки стають важливим елементом цієї зміни. Виробництво модульних будинків компанії “Unitfab” вирізняється низкою характеристик, що роблять їх привабливими для майбутніх власників.

Інтер'єр, побут

Вишуканий та чарівний: декор з підсвічуванням для новорічної атмосфери

23 жовтня 2023, 14:49

Святкове освітлення на Новий рік та Різдво – це справжня магія, яка надихає населення і додає святкового настрою. І світлодіодні прикраси є незамінним елементом цієї магії. Якщо ви шукаєте декор з підсвічуванням для створення чарівної атмосфери, то світлодіодні прикраси – це саме те, що вам потрібно. Вони мають безліч варіантів дизайну та кольорових схем, що дозволяє підкреслити ваш стиль та створити особливу ауру у приміщенні або на вулиці.