Корисні статті

Побутова техніка

Як встановити бойлер: основні правила

07 травня 2023, 16:20

Якщо вам потрібно підключити бойлер, найкраще звернутися до професіоналів, щоб гарантувати безпеку та якість роботи. Є багато компаній та майстрів, які можуть виконати встановлення та підключення бойлера у Києві, але справжніми професіоналами своєї справи вважається компанія Fix-Man.

Послуги

Оренда автомобіля в аеропорту Дубая від української компанії Renty

10 квітня 2023, 17:28

Пересування на автомобілі в Дубаї може бути найбільш зручним та швидким способом дістатися до багатьох місць у місті. Варто врахувати, що Дубай має добре розвинуту дорожню інфраструктуру з широкими та якісними дорогами, а також з багатоцільовими паркуваннями. Крім того, в останні роки в місті з’явилось багато нових доріг, що значно полегшує пересування по ньому на автомобілі.

Техніка

Ремонт посудомийної машини

28 січня 2023, 00:37

Ремонт посудомийних машин – це складний процес, який потребує професійного підходу. Співробітники компанії «Fix-Man» готові відремонтувати побутову техніку будь-якого виробника максимально якісно та швидко. Вам не потрібно самостійно транспортувати побутову техніку до сервісного центру – майстер виконає усі роботи вдома завдяки наявності сучасного професійного обладнання.

Корисні поради

Чи можливо продовжити життя екрану смартфона, що тріснув, встановивши захисне скло?

26 січня 2023, 22:50

Тільки тандем із двох захисних елементів, як чохол та скло, дає нам майже 100% впевненість у тому, що наш смартфон переживе будь-яку непередбачену ситуацію. Однак, користувачі часто нехтують заходами безпеки і в кращому випадку використовують хоча б один аксесуар. Результатом такої недбалості може стати пошкодження дисплейного модуля після падіння або удару.

Корисні поради

Як вибрати ідеальний подарунок на День народження

15 січня 2023, 18:09

День народження – це завжди особлива подія, і який кращий спосіб показати комусь, що ви дбаєте, ніж солодке? Але з такою великою кількістю варіантів вирішувати, яке частування подарувати, може бути надзвичайно важко. У цій публікації блогу ми розглянемо деякі з найкращих солодощів, які ви можете подарувати комусь у його великий день!

Кулінарія

Як правильно вибрати шоколад: корисні поради від Wander

14 грудня 2022, 20:16

Серед найсмачніших і найпопулярніших десертів у світі особливе місце займає шоколад, який відрізняється від інших солодощів завдяки своєму натуральному складу, неповторному смаку та аромату. Шоколад також відомий тим, що здатний підвищувати вироблення ендорфінів – гормонів щастя.

Розваги, ігри

Реєстрація в казино на гривні і управління ігровим рахунком

25 листопада 2022, 19:35

Геймери клубу Vulkan отримують цілодобовий доступ до великого асортименту ігрових апаратів та різноманітних акційних пропозицій. У будь-які слоти можна грати на реальні гроші і переводити в готівку отримані виграші. Для зручної гри на гаджетах передбачено мобільна версія. Запуск автоматів у додатку відбувається швидко та безпечно.

Будівництво

Рамні риштування

17 листопада 2022, 16:02

У будівельній галузі найбільш широке застосування знаходять риштування. При цьому риштування різних типів мають свої конструктивні особливості та технічні характеристики, а все це накладає обмеження на їхню сферу використання. Щоб зробити правильний вибір будівельних риштувань для конкретного об’єкта

Інтер'єр, побут

Дизайн інтер'єру будинку

17 листопада 2022, 15:12

Спроектувати інтер’єр та обставити власний будинок – зазвичай надскладне завдання для більшості пересічних людей. Відсутність досвіду та ідей для правильного дизайну інтер’єру – одна з основних причин, через яку варто звернутися за допомогою професіоналів.

Культура, мистецтво

5 книг, які варто прочитати

07 листопада 2022, 00:09

Сучасні книги користуються величезною популярністю, оскільки у суспільстві, на щастя, знову стає модно читати. Також варто відзначити, що, за даними статистики світових видавництв, попит на читання книг у світі додатково зріс на 30% з моменту пандемії. Саме тому щороку випускаються величезні тиражі самої різної літератури.