Корисні статті

Техніка

Ремонт посудомийної машини

28 січня 2023, 00:37

Ремонт посудомийних машин – це складний процес, який потребує професійного підходу. Співробітники компанії «Fix-Man» готові відремонтувати побутову техніку будь-якого виробника максимально якісно та швидко. Вам не потрібно самостійно транспортувати побутову техніку до сервісного центру – майстер виконає усі роботи вдома завдяки наявності сучасного професійного обладнання.

Корисні поради

Чи можливо продовжити життя екрану смартфона, що тріснув, встановивши захисне скло?

вчора, 22:50

Тільки тандем із двох захисних елементів, як чохол та скло, дає нам майже 100% впевненість у тому, що наш смартфон переживе будь-яку непередбачену ситуацію. Однак, користувачі часто нехтують заходами безпеки і в кращому випадку використовують хоча б один аксесуар. Результатом такої недбалості може стати пошкодження дисплейного модуля після падіння або удару.

Корисні поради

Як вибрати ідеальний подарунок на День народження

15 січня 2023, 18:09

День народження – це завжди особлива подія, і який кращий спосіб показати комусь, що ви дбаєте, ніж солодке? Але з такою великою кількістю варіантів вирішувати, яке частування подарувати, може бути надзвичайно важко. У цій публікації блогу ми розглянемо деякі з найкращих солодощів, які ви можете подарувати комусь у його великий день!

Кулінарія

Як правильно вибрати шоколад: корисні поради від Wander

14 грудня 2022, 20:16

Серед найсмачніших і найпопулярніших десертів у світі особливе місце займає шоколад, який відрізняється від інших солодощів завдяки своєму натуральному складу, неповторному смаку та аромату. Шоколад також відомий тим, що здатний підвищувати вироблення ендорфінів – гормонів щастя.

Розваги, ігри

Реєстрація в казино на гривні і управління ігровим рахунком

25 листопада 2022, 19:35

Геймери клубу Vulkan отримують цілодобовий доступ до великого асортименту ігрових апаратів та різноманітних акційних пропозицій. У будь-які слоти можна грати на реальні гроші і переводити в готівку отримані виграші. Для зручної гри на гаджетах передбачено мобільна версія. Запуск автоматів у додатку відбувається швидко та безпечно.

Будівництво

Рамні риштування

17 листопада 2022, 16:02

У будівельній галузі найбільш широке застосування знаходять риштування. При цьому риштування різних типів мають свої конструктивні особливості та технічні характеристики, а все це накладає обмеження на їхню сферу використання. Щоб зробити правильний вибір будівельних риштувань для конкретного об’єкта

Інтер'єр, побут

Дизайн інтер'єру будинку

17 листопада 2022, 15:12

Спроектувати інтер’єр та обставити власний будинок – зазвичай надскладне завдання для більшості пересічних людей. Відсутність досвіду та ідей для правильного дизайну інтер’єру – одна з основних причин, через яку варто звернутися за допомогою професіоналів.

Культура, мистецтво

5 книг, які варто прочитати

07 листопада 2022, 00:09

Сучасні книги користуються величезною популярністю, оскільки у суспільстві, на щастя, знову стає модно читати. Також варто відзначити, що, за даними статистики світових видавництв, попит на читання книг у світі додатково зріс на 30% з моменту пандемії. Саме тому щороку випускаються величезні тиражі самої різної літератури.

Транспорт

Що краще: гіроборд чи електросамокат

27 вересня 2022, 15:03

В якості альтернативи міському транспорту сьогодні використовують електричний. Тому серед його любителів триває незмінний батл: що краще, гіроборд чи електросамокат? Нижче розберемо особливості кожного з них, щоб зрозуміти, який вид транспорту краще придбати.

Техніка

Ремонт пральних машин Індезіт

23 вересня 2022, 22:40

Розповідаючи про пральні машини Indesit, варто відразу ж відзначити досить низьку вартість побутової техніки цього виробника. За невеликі гроші покупець отримує функціональну пральну машинку, з низькими рівнями шуму та енергоспоживання. Погодьтеся, досить цікава пропозиція за відомий європейський бренд. Однак при розгляді продукції цієї італійської компанії слід розрізняти пральні машинки 1990-х – початку 2000-х років випуску