Правила користування сайтом

Ці правила користування Сайтом (далі – “Правила”) зобов’язані виконувати користувачі мережі Інтернет, які перейшли за адресою https://kremenchug.pl.ua і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості Сайту.

Перед використанням Сайту, будь ласка, ознайомтесь з нашими Правилами. Якщо Ви не погоджуєтесь з Правилами, рекомендуємо Вам негайно припинити використання Сайтом.

1. Коментування матеріалів Сайту

Коментувати новини, статті, а також інші матеріали, розміщені на Сайті, має право кожен користувач Сайту.

1.1. У коментарях заборонено:

  • ображати людей;
  • вживати нецензурну лексику;
  • висловлюватися не по темі матеріалу, який коментується;
  • розміщувати рекламу і антирекламу (в т.ч. політичну рекламу);
  • порушувати закони України;
  • розміщувати спам;
  • розміщувати посилання, які не стосуються матеріалу, що коментується.

1.2. Коментарі користувачів, де допущені порушення вищевказаних Правил, і не тільки, можуть буди видалені з Сайту без попередження та пояснення причин. За системне або злісне порушення Правил Користувачем адміністрація Сайту має право заблокувати його акаунт чи обмежити доступ до Сайту.

1.3. Сайт не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації у коментарях несе виключно користувач, який її оприлюднив.

1.4. Статус коментування та їх налаштування вибирається адміністрацією Сайта окремо для кожної публікації.

2. Використання матеріалів Сайту

2.1. Власником інформації, яка розміщена на Сайті , є Сайт, а також автори публікацій (якщо в тексті не йдеться про інше).

2.2. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення її частин до інших матеріалів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

2.3. Усі права застережено. Використання матеріалів з Сайту дозволяється за наявності діючого гіперпосилання на сайт https://kremenchug.pl.ua з назвою джерела у вигляді «Назва сайту», розміщеного не нижче другого абзацу.

3. Розміщення на Сайті матеріалів Користувачів

3.1. Ви погоджуєтесь користуватися Сайтом виключно с законною метою та таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати та не перешкоджати доступу інших до Сайту та користуванню ним.

3.2. Не дозволяється завантажувати, розповсюджувати та публікувати контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного чи іншого незаконного характеру; рекламні матеріали, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики Сайту.

3.3. Ви погоджуєтесь, що не будете погрожувати або ображати інших користувачів, використовуючи наклепницькі прийоми, або свідомо публікувати повідомлення з повторювальним змістом (спам). Спілкуйтеся ввічливо.

3.4. Не розголошуйте в своїх повідомленнях ніякої особистої інформації про себе або про будь-кого іншого (наприклад, номер телефону, домашню адресу, адресу електронної пошти та ін.).

3.5. Ви визнаєте, що будь-які матеріали, поширені Користувачами (в тому числі, але не обмежуючись: оголошення, коментарі, текст, відео, фотографії і т.ін.), можуть бути видалені або змінені адміністрацією Сайту без додаткового попередження. Ви відмовляєтесь від будь-яких прав, які Ви можете мати в разі наявності такого матеріалу на Сайті, а зміна матеріалів може бути здійснена навіть у разі, якщо Ви не згодні.

3.6. Розміщені Користувачами матеріали також можуть бути включені в наші RSS-канали, API та доступні для розповсюдження через інші канали інформації. Користувачі надають Сайту безстрокові та необмежені права на використання, копіювання, передавання, публікацію, поширення в будь-якій формі та на будь-яких ресурсах інформації, розміщеної Користувачем на Сайті.

3.7. Користувач несе повну відповідальність за зміст своїх публікацій, коментарів та іншої розміщеної інформації на Сайті. Нажаль, адміністрація Сайту не може контролювати кожен матеріал і тому не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, розміщеної Користувачами. Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти, переміщувати або редагувати матеріали Користувачів, які Сайт, за власним розсудом, вважає образливими, наклепницькими, недостовірними, непристойними або неприйнятними, які порушують авторські права і таке інше.

4. Припинення доступу до Cайту

Користувачі за власним бажанням можуть у будь-який момент видалити свій аккаунт з Сайту на сторінці свого облікового запису (при цьому необхідно попередньо авторизуватися на сайті) або надіславши відповідний запит на електронну пошту kremenchug.pl.ua@gmail.com.

Адміністрація Сайту може, на свій власний розсуд, видалити акаунт Користувача або призупинити йому доступ до всього Сайту чи якоїсь його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

5. Зміна Правил користування сайтом

Сайт може у будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах. Такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті.

Користувачі зобов’язані ознайомитися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма їх змінами.

Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не розпочинати або припинити користування Сайтом.