Семеро випускників кременчуцьких ліцеїв продемонстрували найвищі результати під час основної сесії НМТ та отримали по 200 балів з одного з предметів. Про це повідомляє Кременчуцька міська рада.
Найбільше «двохсотбальників» цього року підготував ліцей №10 «Лінгвіст» — чотири учні. Це Валерія Джула, Владислав Головченко та Діана Сулейкіна, які отримали максимальний результат з англійської мови, а також Олександра Старовойда — з математики.
Високі результати також показали:
- Анна Здоровець (ліцей №4 «Кремінь») — 200 балів з математики;
- Максим Фомінський (ліцей №30 «Олімп») — 200 балів з англійської мови;
- Марія Пачковська (ліцей №25 «Гуманітарний колегіум») — 200 балів з англійської мови.
Щиро вітаємо випускників, їхніх батьків та педагогів із цим вагомим досягненням! Бажаємо молоді успішно реалізувати свої таланти та здобути омріяну професію.









Коментарі