В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?

27 червня 2026, 15:39

В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?

Семеро випускників кременчуцьких ліцеїв продемонстрували найвищі результати під час основної сесії НМТ та отримали по 200 балів з одного з предметів. Про це повідомляє Кременчуцька міська рада.

Найбільше «двохсотбальників» цього року підготував ліцей №10 «Лінгвіст» — чотири учні. Це Валерія Джула, Владислав Головченко та Діана Сулейкіна, які отримали максимальний результат з англійської мови, а також Олександра Старовойда — з математики.

Високі результати також показали:

  • Анна Здоровець (ліцей №4 «Кремінь») — 200 балів з математики;
  • Максим Фомінський (ліцей №30 «Олімп») — 200 балів з англійської мови;
  • Марія Пачковська (ліцей №25 «Гуманітарний колегіум») — 200 балів з англійської мови.

Щиро вітаємо випускників, їхніх батьків та педагогів із цим вагомим досягненням! Бажаємо молоді успішно реалізувати свої таланти та здобути омріяну професію.

  • В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?
  • В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?
  • В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?
  • В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?
  • В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?
  • В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?
  • В Кременчуці 7 випускників ліцеїв отримали 200 балів на НМТ: хто серед найкращих?
Кременчук моє місто
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Останні новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини

Коментарі