Вночі ворог атакував Кременчуцький район. Зафіксовано влучання ракет та БпЛА по промислових обʼєктах. Унаслідок атаки відбулося часткове відключення електроенергії. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич.
Станом на сьогоднішній ранок, за інформацією АТ «Полтаваобленерго», електропостачання було відновлено.
Інформації щодо травмованих до екстрених служб не надходило.
Вибухи в Кременчуці почали лунати сьогодні вночі близько 00.50. Моніторингові канали повідомляли про ворожі балістичні ракети, які летіли на НПЗ, а згодом — безпілотники.


Коментарі