Кременчуцький льотний коледж можуть закрити: депутати Кременчука звернулися до Президента України

16 лютого 2026, 11:27

Кременчуцький льотний коледж можуть закрити: депутати Кременчука звернулися до Президента України

Депутати Кременчука хочуть зберегти навчальний заклад і трудовий колектив Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Про це повідомляє Кременчуцька міська рада.

У зв’язку з рішенням про можливу передислокацію закладу депутати звернулися до Президента України, Прем’єр-міністра, Міністра внутрішніх справ України та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини з вимогою призупинити ці дії та провести всебічний аналіз їхніх наслідків.

Коледж має унікальну матеріально-технічну базу та готує фахівців для підрозділів МВС, Нацгвардії, ДСНС і прикордонної служби. Його переміщення може призвести до втрати висококваліфікованих кадрів, зриву навчального процесу, ризику не пройти акредитацію та фактичного припинення діяльності закладу в Кременчуці.

Депутати наголошують: рішення повинні ухвалюватися з урахуванням думки трудового колективу, державних інтересів та без ризику знищення потужної освітньої бази в умовах війни.

«Кременчук - Моє місто»
Поділитися:
Приєднуйтеся до нас:

Останні новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини

Коментарі