Двоє мешканців села Булахи Кременчуцького району — 9 та 11 років — не повернулися з велопрогулянки. Увечері їхні велосипеди знайшли біля дороги між двома селами. На пошуки хлопчиків негайно підняли поліцейських і рятувальників, залучили кінологів, безпілотники та місцевих мешканців. Близько опівночі дітей знайшли живими та неушкодженими. Про це повідомляє ГУНП в Полтавській області.
Повідомлення про зникнення дітей надійшло на лінію «102» від батьків близько 21:50. Вони повідомили, що хлопчики вдень поїхали кататися на велосипедах, однак тривалий час не поверталися додому. Згодом велосипеди дітей виявили між селами Булахи та Пашківка, поблизу проїжджої частини.
Отримана інформація стала підставою для негайного розгортання пошукової операції. За тривогою підняли особовий склад поліції Горішніх Плавнів та Козельщинської громади. До пошуків долучилися рятувальники ДСНС, кінологи зі службовими собаками, оператори безпілотних літальних апаратів та місцеві мешканці.
Пошукові групи прочісували прилеглу територію та перевіряли можливі місця перебування дітей. Спільні пошуки тривали кілька годин.
Зрештою хлопчиків виявили у кущах у селі Пашківка. На щастя, діти не постраждали — їх повернули батькам.




Коментарі