Понедельник, 27.05.2019, 05:59
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Які міжкімнатні двері краще вибрати для будинку

міжкімнатні двері для будинкуМіжкімнатні двері для дому

Майже будь-який масштабний ремонт у будинку або ж створення нового інтер'єру приміщення не обходиться без заміни міжкімнатних дверей. Даний елемент інтер'єру не тільки покликаний прикрашати приміщення, але ще і володіти достатньою функціональністю (звукоізоляцією, теплоізоляцією і давати можливість усамітнитися). Крім цього вони ще повинні бути практичними, щоб за ними було просто доглядати.

Сучасний асортимент настільки різноманітний, що часом досить складно розібратися, які міжкімнатні двері краще вибрати для будинку. Ми не будемо розповідати, як вибрати розмір, колір або тип, а зупинимося на більш важливому критерію – з якого матеріалу вони виготовлені. Адже саме матеріал значною мірою впливає на зовнішній вигляд і характеристики, якими володіють двері міжкімнатні, вибрати які можна, наприклад, на сайті https://dveribelorussii.com.ua/map/poltava/.

Які міжкімнатні двері вибрати

З якого матеріалу краще вибрати міжкімнатні двері, вирішувати виключно вам, але перед цим рекомендуємо вам ознайомитися з особливостями, перевагами і недоліками того чи іншого виду полотна.

Які міжкімнатні двері краще вибрати:

  • Дерев'яні. Це найбільш дорогий і якісний вид міжкімнатних дверей, які виготовляються виключно з натурального дерева без використання всіляких «замінників». Мають презентабельний зовнішній вигляд, довговічні, але в той же час не переносять різких перепадів температур, можуть часто мати неоднорідний колір і коштують досить дорого.
  • Шпоновані міжкімнатні двері. Вони завоювали величезну популярність, тому що зовні їх майже неможливо відрізнити від дерев'яних, хоча коштують вони значно дешевше. Вони не бояться перепадів температур, за ними легко доглядати, однак їх не рекомендується використовувати в приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість. Якщо ви не знаєте, які міжкімнатні двері краще вибрати, зверніть увагу на шпоновані, так як вони є практично ідеальним поєднанням ціни і якості.
  • Ламіновані міжкімнатні двері. Мають такіж ж самі характеристиками, як і шпоновані, але не бояться підвищеної вологості і коштують значно дешевше. Основним їх недоліком є неможливість реставрації в разі пошкоджень.
  • Фарбовані. Коштують дешевше, ніж дерев'яні міжкімнатні двері, але при цьому не бояться різких перепадів температур і доглядати за ними значно простіше. Основним недоліком є слабка стійкість до ударів і сколів.
Категория: Стройматериалы | Просмотров: 110 | Дата: 16.04.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
avatar