Четверг, 04.06.2020, 23:07
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Kasta.ua роздає гранти для українських студентів

конкурс студентських есе від Kasta.uaГранти для українських студентів від kasta.ua

Kasta.ua – найбільший онлайн-магазин одягу та взуття на території України. За десять років існування він розвинувся від невеликого магазинчика до справжнього інтернет-гіпермаркету, що пропонує найширший асортимент товарів для комфортного життя. Власна мережа складів, відділення доставки, відділи роботи з клієнтами і навіть своя платіжна система – це далеко не все, чого досягла Kasta.ua з 2010 року.

Але, крім місії по забезпеченню клієнтів швидким, простим і доступним онлайн-шопінгом, компанія активно займається і громадськими проектами. І в 2020 році Kasta.ua запускає спеціальну систему грантів для студентів усіх вищих навчальних закладів України. Щоб отримати грант для українських студентів від kasta.ua, потрібно взяти участь у спеціальному конкурсі.

Умови конкурсу студентських есе від Kasta.ua

Конкурс есе від Kasta.ua організований з метою розвивати творчий потенціал у студентів, виявити і підтримати найталановитіших з них, які можуть зробити внесок у розвиток і майбутнє України. Ті, хто здатний зорієнтуватися в складній ситуації і продемонструють найбільш адекватний підхід, отримають гранти для студентів від kasta.ua.

Взяти участь у конкурсі може кожен студент країни – як очної, так і заочної форми навчання. Для цього потрібно лише написати есе на задану тему – «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України», а також дотримуватись визначених правил.

Оцінюватися роботи будуть не тільки на предмет відповідності темі конкурсу, а й за рядом інших критеріїв:

  1. Загальна ерудиція автора.
  2. Логічність викладу.
  3. Якість тексту – системність, зв'язність, послідовність.
  4. Відсутність граматичних і пунктуаційних помилок.
  5. Наявність інноваційних ідей і пропозицій.
  6. Нестандартний підхід до питання.

Останній критерій виділяється особливо, так як метою проведення конкурсу від Kasta.ua є пошук молодих людей з нестандартним мисленням, які так необхідні країні в періоди кризи.

Нагорода за конкурс студентських есе від Kasta.ua буде розділена навпіл між студентом, який посів призове місце, і його куратором серед викладачів.

Гранти для студентів від Kasta.ua:

  • за перше місце – 16 тисяч гривень;
  • за друге місце – 14 тисяч гривень;
  • за третє місце – 10 тисяч гривень.

Тільки автори трьох з усіх надісланих на конкурс робіт будуть нагороджені. Всі вони будуть також опубліковані на офіційному сайті конкурсу https://kasta-students.com.ua/.

Як взяти участь у конкурсі студентських есе від Kasta.ua

Щоб взяти участь у конкурсі та мати можливість отримати гранти від kasta.ua, студенту необхідно знайти у своєму навчальному закладі куратора з числа викладачів. Варто зазначити, що подати роботу на конкурс, написану без курування викладачем, студенти не можуть. Від кожного студента приймається тільки одна робота, в той час як куратор може вибрати до семи студентів зі свого ВНЗ.

На сайті ВНЗ, студенти якого надсилають свої есе, має бути опублікована інформація про конкурс студентських есе у встановленій формі: з логотипом Kasta.ua, посиланням на правила і контактними даними. Роботи приймаються з 13 квітня по 20 травня, після чого журі визначить півфіналістів і розгляне їх есе з 20 по 30 травня. Нагородження переможців пройде 2 червня.

Ви ще можете встигнути взяти участь в конкурсі і отримати грант від Kasta.ua! Ознайомтесь з правилами конкурсу та надсилайте есе на пошту n.logvin@kasta.ua. Можливо, ви саме той, хто гідний гранту від Kasta.ua.

Категория: Образование, наука | Просмотров: 110 | Дата: 11.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
avatar