Вторник, 24.05.2022, 02:19
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Оцінка нерухомості в м. Київ

Оцінка нерухомості м. Київ. Оціночні компанії Києва

Оцінка нерухомості м. Київ є поширеною та відповідальною роботою. Без цієї роботи складно продати та купити квартиру чи будинок, укласти договір оренди нежитлового приміщення в комунальній власності. Не можливо отримати кредит під заставу нерухомого майна, виграти в свою користь судовий спір щодо нерухомості.

Не варто заощаджувати на такій послузі, а потрібно замовити її в якісних фахівців.

Кращі оціночні компанії Києва

Оціночна компанія Хорив. Працівники цієї компанії працюють із юридичними, фінансовими, аналітичними компаніями десятки років. Оцінка нерухомості в м. Київ проводиться працівниками компанії Хорив у максимально короткий проміжок часу. Ціни у них нижче середнього – за якість потрібно платити, а якісне не може коштувати нижче ринкової вартості. Сайт компанії : http://www.khoriv.kiev.ua/. Розташована на Подолі, в центрі столиці. Працює на правому і лівому березі міста, охоплює всі райони та масиви.

Експерти компанії Хорив проводять оцінку: квартири, кімнати в гуртожитках і комунальних квартирах, кімнати виділені в натурі (що розташовані в простих житлових квартирах), будинки садові і житлові, котеджі, таунхауси (сучасні типи будинків-квартир), комерційне нерухоме майно, нежитлові приміщення, будівлі і будинки, інженерні комунікації всіх типів.

Оціночна компанія «Оцінка майна». Компанія розташована в Києві, входить до групи компаній Хорив. Окрім послуг «оцінка нерухомості», проводить також оцінку автомобілів, мотоциклів, човнів, літаків, вантажних автомобілів, спеціалізованого транспорту, обладнання, техніки, машин, товару в Києві та Київській області. В штаті є працівники-аналітики, які постійно проводять моніторинг ринку автотранспорту в Україні. Сайт компанії: http://xn----7sbbhmcunvfj8bnl1b6c.xn--j1amh/ru/.

Працівники компанії «Оцінка майна» проводять також оцінку основних засобів. Експертна оцінка цією компанією проводиться для бухгалтерського обліку, постановки на баланс бухгалтерією, для нотаріуса, суду, візового центру, фінансових установ, юридичних організацій, соціальних і державних служб. Виконують оцінку приватного, державного і майна в комунальній власності.

Оціночна компанія «Експертний центр». Експертним центром проводиться оцінка нерухомості м. Київ, експертна незалежна оцінка цінних паперів, торгових марок, бізнесу, банків, підприємств, основних засобів, цілісних майнових комплексів, корпоративних прав, акцій, інтелектуальної власності, програмного забезпечення, у тому числі інтернет сайтів.

Знайти сайт компанії можна за посиланням http://xn----7sbhjcrlcxi2g.xn--j1amh/.

Категория: Недвижимость | Просмотров: 998 | Дата: 27.12.2017 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
avatar