Воскресенье, 15.09.2019, 13:37
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Як отримати кредит з поганою кредитною історією та без довідки про доходи

Як отримати кредит без довідки про доходиВ рамках даної статті ми постараємося відповісти на три найбільш хвилюючі кредитні питання 2019 року.

1. Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Питання дійсно делікатне. Який же банк хоче зв'язуватися з ненадійними позичальниками? Імовірність неповернення вкрай велика, а борги постійно накопичуватимуться мертвим вантажем. І що робити банкам у такій ситуації? Силою вибивати борги? Але це теж не вихід.

Отримати кредит з поганою кредитною історією нелегко, але можливо. Банку, звичайно, байдужі причини прострочень за попередніми кредитами, але «живий» працівник може оцінити ситуацію на вашу користь. Якщо довести йому, що ви не є «злісним» боржником, а проблеми виникали або з технічних причин, або касир щось плутав і помилявся. Також, якщо вміло застосувати всі свої дипломатичні якості, то і прострочення на велику суму «пробачать».

Однак, якщо ситуація з кредитною історією зіпсована безнадійно, то відповідь на питання «як отримати кредит з поганою кредитною історією» – ніяк. Гостро потрібні гроші? Є варіант звернутися до кредитів онлайн або мікропозик, Наприклад, оформити такий онлайн кредит на карту можна на сайті https://www.k24.com.ua/kreditnye-kompanii-v-ukraine/top-credit/, але такі позики короткострокові і дрібні, а відсоткові ставки вищі, ніж в банківських установах.

2. Чи можна отримати кредит без довідки про доходи і на яких умовах?

Останнім часом все більше банків вихваляються тим, що дають кредити без довідок про доходи. А що за цим стоїть? І як впливає це на відсоткові ставки, суму та умови повернення?

Насправді отримати кредит без довідки про доходи не так-то просто:

  • Якщо бажана сума позики значна, клієнту запропонують заповнити цілий талмуд з каверзними питаннями. Далі співробітники банку проведуть ціле розслідування, фінансові працівники не тільки все перевірять, але і з вашими родичами можуть поговорити. І тільки якщо все їм сподобається, з'явиться можливість оформити кредит без довідки про доходи на велику суму.
  • Який «скелет» ховає низький відсоток? Варто уважно читати все, що прописано дрібним шрифтом в договорах. Там завжди знайдеться що-небудь цікаве, наприклад, що комісія за видачу готівки дуже «кусається».

3. Як отримати кредит непрацюючому пенсіонеру?

На сьогоднішній день банки активно пропонують послуги такого роду. І відповідь на питання, як отримати кредит непрацюючому пенсіонеру, лежить на поверхні – це онлайн позики на картку. Плюс у таких онлайн кредитів, як правило, немає обмежень за віком, ставки плаваючі, а гроші можна отримати буквально впродовж 10-15 хвилин.

Але все одно важливо вникати в усі деталі. Деякі банки дуже чіпляються до кредитної історії, також не всі згодні оформити позику без довідки про доходи. У більшості випадків комісія за вчинення різних операцій відсутня, але і терміни маленькі, і суми невеликі.

Категория: Бизнес и финансы | Просмотров: 34 | Дата: 29.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
avatar